Producent schodów drewnianych Olsztyn


PRODUKCJĄ SCHODÓW DREWNIANYCH ZAJMUJEMY SIĘ JUŻ PONAD 20 LAT.

Wyróżnia nas nie tylko doświadczenie – wykonaliśmy w tym czasie setki schodów – ale również pasja i miłość do drewna. To wspaniały materiał, który idealnie nadaje się do wykonanie wielu różnych elementów aranżacji wnętrza i je ociepla. Doskonale sprawdza się także w schodach różnego typu.

Do produkcji schodów wybieramy takie gatunki drewna, które z upływem lat nie niszczą się intensywnym użytkowaniem. Są to gatunki polskie: dąb, jesion, klon, buk, a także egzotyczne: merbau czy iroko.
Zaplecze maszynowe, którym dysponujemy, a także nowoczesna suszarnia i lakiernia, pozwalają nam na szybką, ale precyzyjną obróbkę drewna, dzięki czemu klient w dużo krótszym czasie otrzymuje swoje zamówienie.

DLATEGO NASI KLIENCI DOCENIAJĄ NAS RÓWNIEŻ ZA TERMINOWOŚĆ.

Naszym mocnym punktem jest znakomita ekipa stolarzy, którzy ściśle współpracują z innymi specjalistami w swojej dziedzinie, np. szklarzami, kowalami czy fachowcami obsługującymi wypalarki laserowe, którzy wykonują balustrady.

Schody drewniane – Olsztyn

Schody drewniane Olsztyn

JAKO PRODUCENT SCHODÓW DREWNIANYCH OLSZTYN ZACHĘCAMY DO KONTAKTU.

Nasz doradca pomoże dobrać najlepszy rodzaj schodów dopasowany do wnętrza, gustu i możliwości finansowych. Z naszą wiedzą, doświadczeniem, nowoczesnym wzornictwem i najwyższą jakością wykonania zamówione schody będą niezmiennie zachwycać stylem, trwałością i służyć przez długie lata użytkowania.